Svjetski dan prve pomoći 10.rujan 2016.godine

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Gradsko društvo Crvenog križa Županja sa svojim Klubom mladih obilježit će Svjetski dan prve pomoći koji se obilježava svake druge subote u rujnu mjesecu. Ove godine tema Svjetskog dana prve pomoći je :“ Prva pomoć i djeca! Postavit ćemo štand sa promidžbenim materijalom o djelatnostima Crvenog križa, pripremili smo i dvije radionice prigodne za djecu nižih razreda osnovnih škola.

( OŠ M.Lovrak i OŠ I Kozarac Županja)

 

Ovoj akciji obilježavanja Svjetskog dana prve pomoći pridružit će nam se: Zavod za hitnu medicinu Vukovarsko srijemske županije, Policijska postaja Županja i Dom zdravlja Županja.

 

Mjesto događanja: Trg Kralja Tomislava od 10-12 sati

 

Medijski pokrovitelj: Hrvatski radio Županja