DRUGA DONACIJSKA KAMPANJA

Gradsko društvo Crvenog križa Županja kao nositelj projekta „Humanitarni paket za Slavoniju i Pounje“, zajedno sa partnerima s područja Vukovarsko – Srijemske, Brodsko – Posavske , i dijelom Sisačko – Moslavačke županije provodi drugu donacijsku kampanju s ciljem podizanja svijesti građana o važnosti donacija, a kako bi se promicalo doniranje.

Donacijska kampanja provodi se od 08. do 19. travnja 2019. godine. Ova donacijska kampanja usmjerena je na poticanje članova udruga koje su registrirane na području partnerskih društava, te ovim putem pozivamo članove svih udruga kojima smo se obratili pismeno ili putem lokalnih medija za sudjelovanje, da daju svoj doprinos kako bismo uljepšali Uskrsne blagdane starijim osobama s minimalnim primanjima.

Svoje priloge udruge i građani koji se žele uključiti mogu donositi u sva partnerska društva : GDCK Vinkovci, GDCK Vukovar, GDCK Ilok, GDCK Novska, GDCK Hrvatska Kostajnica, GDCK Slavonski Brod, GDCK Nova Gradiška i ODCK Dvor.

Unaprijed zahvaljujemo i svima želimo sretne uskršnje blagdane.