Putnicima u koloni na autocesti podijeljena voda

Gradsko društvo Crvenoga križa Gospić jučer je brojnim putnicima koliko-toliko olakšalo prometne muke. Naime, na dijelu auto-ceste A1, između Otočca i Perušića, dogodila se prometna nesreća zbog koje se promet na toj dionici odvijao otežano te su se stvorile dugačke kolone vozila.

Budući da se temperatura zraka kretala oko 40 stupnjeva prijetila je opasnost da sudionici u prometu dehidriraju. Interventni tim GDCK Gospić djelovao je u najkraćem roku i osigurao podjelu vode na autocesti. U nekoliko sati dok je trajao zastoj, podijeljeno je više od 2000 bočica koje je osigurala tvrtka Jamnica.

Akcijom interventnog tima GDCK Gospić spriječene su potencijalne intervencije medicinskih timova, a putnici na autocesti bili su iznimno zadovoljni akcijom.